Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a koroman »

ti verjamem da je blo. lahko bi ga pa dal nad stopalko pa nekak koleno naredo sej bi znal
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a tomy »

So se že problemi pojavli :roll: Odšraufalo mi je tistančnik veternice in mi malo pojedlo veternico, pri tem pa se je tudi predvžig prestavil. Zopet sem ga lepo nastvail, ampak motor nima nobene moči, se nemorm pelat, pa kr neki poka iz izpuha. Pa nevem za kaj mi ga tolk zaliva, ker prej mi ga ni... Tak, da se bo treba k stvari resno zram spravit... zaribal pa ni na srečo :)
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a koroman »

čudno da nima moči pa poka če se ti je vžig prestavo... nastavi vžig tak ko je bil prej pa bo spet vredu.
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

tomy napisal/-a:So se že problemi pojavli :roll: Odšraufalo mi je tistančnik veternice in mi malo pojedlo veternico, pri tem pa se je tudi predvžig prestavil. Zopet sem ga lepo nastvail, ampak motor nima nobene moči, se nemorm pelat, pa kr neki poka iz izpuha. Pa nevem za kaj mi ga tolk zaliva, ker prej mi ga ni... Tak, da se bo treba k stvari resno zram spravit... zaribal pa ni na srečo :)
predvžig ni prav nastelan sem imel isti problem ko mi je obrnlo magnet
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a tomy »

jdivja2 napisal/-a:
tomy napisal/-a:So se že problemi pojavli :roll: Odšraufalo mi je tistančnik veternice in mi malo pojedlo veternico, pri tem pa se je tudi predvžig prestavil. Zopet sem ga lepo nastvail, ampak motor nima nobene moči, se nemorm pelat, pa kr neki poka iz izpuha. Pa nevem za kaj mi ga tolk zaliva, ker prej mi ga ni... Tak, da se bo treba k stvari resno zram spravit... zaribal pa ni na srečo :)
predvžig ni prav nastelan sem imel isti problem ko mi je obrnlo magnet
fora je v tem, da sem ga že včeraj spet nastavil 1.2mm pred ZMT, ampak ne dela normalno. prestavlo se je mnda zato, ker nimam kajlice na magnetu. Ampak se zdaj dovolj zategno matico, pa ne dela.... strah me je samo, da ni elektriko kaj zje*al, ker potem bojo pa stroški veliki :?
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a koroman »

nisi vredi nastavo ker če bi pol bi delalo normalno. nevem zakaj pol maš taki štrom če nezanš štelat
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a tomy »

koroman napisal/-a:nisi vredi nastavo ker če bi pol bi delalo normalno. nevem zakaj pol maš taki štrom če nezanš štelat

hah, ob temle zadnjem sem se nasmejal :lol: . blo je tako, ko sem štelal se je magnet počasi zraven premikau, in je dalo iskro po tem, ko je biu bat v ZMT, nastavljal pa sem pred ;) Tako da se danes to porihtal. Zalaufam pa mal gas navijem in sem vedel da je to to. Potem sem ga pustil laufat, ko sem pospravljal orodje. Nato pa sem se peljlal in moram rečt, da enostavno trga :mrgreen: Potem me je pa pregnala tema. Naredil sem tudi abciger za magnet dol jemat (je bilo potrebno) in pa kupil sem "papir" za izdelavo tesnil, ker moram narediti tesnilo za izpuh...
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a koroman »

super če je uspelo. en nasvet ti dam. papir za dihtunge je super zadeva ga uporabljam tudi sam. ampak za izpuh pa ni dober ker je pretanki. oz vsaj taki kot ga mam jaz je.
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Ja, za izpuh morš met klingerit z žico.
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a golnar »

ma ni treba da je z žico, samo debelejš mora bit, >2mm
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Odgovori