Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a tomy »

golnar napisal/-a:ma ni treba da je z žico, samo debelejš mora bit, >2mm
Imam 2 sedaj, danes bom mogoče naredil, če bo čas. Kaj pa če dvojno tesnilo naredim?
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

če boš naredil dvojno po moje bo enega odneslo ven kr nikoli ne stisne dobro s strani
tako je meni naredilo da mi je kr tesnilko odneslo pol je pa tak pokalo kot hudiča
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a tomy »

Danes sem se v šoli pri praksi malo igral na stružnici in naredil se pušo oz. podložko za CTX vilce:

Slika

Še nekaj me zanima... Kakšne pohištvene cevi naj uporabim za izdelavo nihajk, da bodo dovolj močne? 50x30?
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Pohištveno cev komot uzameš manjšo dimenzijo. Za moje pojme bo iz 50x30 cela podmornica. Sama cev ni problematična, problem je če ni pravilno zavarjena...tam so vse napetosti!
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a golnar »

kaj zdj to kj laufa al nč ne laufa?
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a tomy »

TRenutno sem zelo z šolo zaposlen, financ je tudi bol mal, ker sm meu nujno neki za skuter dat. Špara se tudi za eno orodje za nadalnji tuning. Med drugim sem pa včeraj zvečer začel izdelovat ihišje za lamelni ventil in sem ga recimo 1/3 že dokončal... narejen bo preko sesalnega kanala. Drugače sem se z mopedom že veliko prevozil, dela kolko tolko vredi. Ni pa več to to, kar je biu prvi teden... Odlomlo mi je tudi stingerz dušilcem, pa sem prikovičil nazaj.... Med počitnicami mislim pa stvar resno vroke vzet in probat dokončat, kar pa tudi ne bo malo dela...
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a dolinar »

ja a ne gre več tko dobr??

bova pa mela zlo podobn vse skup če boš še lamelo naredu, edin ti maš PVL-ja js bom pa homemade auspuh meu. :)
Janim8 počivaj v miru.
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a tomy »

Nevem, verjetno se mi samo zdi, ker sem se ga navadu :lol: al pa zato, ker ko sem ga zložil skupaj sem imel prenose 13-33 in sta prva in druga ful potegnali, sedaj, ko imam pa 11-33 pa takoj doseže max obrate ;)
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a tomy »

Danes sem se spet spravo delat nekaj:

Slika
Štel sem sedaj porezal povsem ravno in meni zgleda veliko lepše ;)

Slika

Potem je tukaj še ojačitev... zanimivo je da je linija na oko vzporedna glede na porezan štel... čisto spontano, sploh nisem nič gledal na to kak delam :lol:

Slika
tu je še nosilec sedeža, ni glih lepo narjen, ampak tu je bol važen namen, ko pa lepota, saj se nevidi preveč :)

Slika
tak pa je prej bil :roll:

Dalal sem samo popoldan, ker dopoldne je praksa. Treba bo tudi orodje nabavit (100€+) pa še skuter me zajebava, keri je pa pred mopedom, saj mi je prevozno sredstvo. Zanima me še, če paše aerox čeljust direkt na CTX vilice brez predelav?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos apn6 SM monster energy by. ¤tomy¤

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

če ma 6cm razmak paše drgač pa mali distančnik :)
Odgovori